Czyszczenie felg Szczecin

Najpopularniejsza metoda dla różnych powierzchni.
Strona główna » Czyszczenie felg Szczecin

Czyszczenie felg

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem felg na terenie Szczecina i okolic. Stosujemy do tego najlepsze, najskuteczniejsze i w pełni bezpieczne metody strumieniowo – ścierne, jak piaskowanie czy sodowanie. Dogłębne oczyszczenie powierzchni jest niezbędne do tego, aby porządnie i trwale móc odnowić felgi w samochodzie.

Czyszczenie felg Szczecin 

Felgi są jedną z kilku części samochodowych, które głównie narażone są na szkodliwe warunki zewnętrzne, w tym opady atmosferyczne i wiatr. W związku z tym muszą być pokrywane specjalną, bardzo wytrzymałą warstwą lakieru, aby jak najdłużej mogły zachować swoją świetność. Niestety, po czasie powłoka ta nie jest już aż tak odporna na wszystkie uszkodzenia, co doprowadza początkowo do nieestetycznych zmian, aż do całkowitego zniszczenia tworzywa, z którego wykonana jest felga. Aby temu zapobiec, felgi należy regularnie poddawać renowacji. Proces ten powinien rozpocząć się od dokładnego oczyszczenia, pozbycia się starej warstwy farby i rdzy. Idealnie sprawdzi się w tym przypadku piaskowanie lub sodowanie – oczyszczą i odtłuszczą powierzchnię, a dodatkowo nowa warstwa lakieru jeszcze lepiej będzie przylegać do płaszczyzny.

Czyszczenie felg metodami strumieniowo – ściernymi jest w pełni bezpieczne i gwarantuje brak zarysowań na wyczyszczonej powierzchni. Przy pomocy strumienia sprężonego powietrza zawierającego drobiny specjalnie dobranego ścierniwa można pozbyć się nawet najgorszych zanieczyszczeń, jak smary, oleje czy farby. Co więcej, sprężone powietrze może dotrzeć w nawet najgłębsze zakamarki, gdzie ręczne czyszczenie byłoby niemożliwe.

Najskuteczniejsze metody czyszczenia felg 

Renowacja felg musi być poprzedzona dobrze wykonanym oczyszczaniem powierzchni. Do uzyskania idealnie gładkiego efektu konieczne jest użycie odpowiedniego ścierniwa, jak soda czy piasek. W naszej firmie stosujemy jedynie naturalne środki i materiały, które zapewniają bezpieczeństwo środowisku. Nie występuje tutaj obróbka cieplna, której efektem ubocznym są wydzielające się opary. Nie stosujemy również środków silnie żrących. Naszym priorytetem jest klient, dlatego zawsze dopasowujemy termin wykonywania usług pod jego życzenie. Nasi operatorzy są doświadczeni i posiadają stosowne kwalifikacje, dzięki czemu usługa sodowania i piaskowania przebiega szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Zawsze dobierają odpowiednie czyściwo, adekwatne do danej powierzchni i zabrudzeń. Nasze czyszczenie jest nie tylko najefektywniejsze, ale i najbezpieczniejsze dla czyszczonych materiałów.