Sodowanie Stargard

Sodowanie w Stargardzie i okolicach

Strona główna » Sodowanie Stargard

Sodowanie Stargard

Czym jest sodowanie powierzchni?

Sodowanie to uniwersalna metoda strumieniowo – ścierna, znana też jako piaskowanie sodą. Polega na wyrzucie strumienia sprężonego powietrza zmieszanego z sodą oczyszczoną o specjalnej granulacji. Dzięki właściwości tego czyściwa, jest ono w pełni bezpieczne dla człowieka i środowiska, a do tego łatwo rozpuszczalne w wodzie. Idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oczyszczenie powierzchni. Bardzo dobrze radzi sobie między innymi z farbami, lakierami, olejami i rdzą. Co więcej, metoda ta jest nawet do trzech razy szybsza niż tradycyjne piaskowanie.

Sodowanie oczyszcza dokładnie wszelkie płaszczyzny, umożliwiając ich renowację bez powstawania przy tym zarysowań ani innych uszkodzeń mechanicznych. Dzięki temu dużym zainteresowaniem cieszy się w takich branżach, jak przemysł ciężki, przemysł maszynowy czy budownictwo, gdyż świetnie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia z powierzchni szklanych, ceglanych, betonowych, metalowych (w tym aluminiowych), a także z tworzywa sztucznego i drewna.

Usługa sodowania w Stargardzie

Przy pomocy sodowania można oczyścić nawet najbardziej delikatne powierzchnie. Metoda ta jest całkowicie nieinwazyjna, a do tego nie powoduje odkształcania materiału. Dodatkowo odtłuszcza płaszczyznę i jest w pełni bezpieczna dla operatora i otoczenia. Często jest wykorzystywana między innymi do usuwania graffiti ze ścian czy szklanych elementów.

Do sodowania używamy renomowanych, oryginalnych maszyn SodaBlast Systems. Nasi wyszkoleni operatorzy są w stanie szybko i sprawnie, a jednocześnie dokładnie przeprowadzić cały proces. Nie uszkadzają tym samym żadnej powierzchni. Nasze usługi cieszą się zainteresowaniem w firmach przemysłowych, a także u klientów indywidualnych, na przykład podczas czyszczenia elewacji. Przy pomocy sody możemy oczyścić drewno, beton, stal, a nawet aluminium. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego staramy się dostosować termin usługi do klienta i jak najszybciej ją wykonać. Małe elementy można wyczyścić nawet w kilkanaście minut. Co ważne, niebywałą zaletą sodowania jest to, że od razu po skończonym zabiegu można poddawać powierzchnię dalszej obróbce czy malowaniu. Przyspiesza to wszelkie prace. Oferujemy kompleksową usługę dla firm z wielu branż, w tym z branży budowlanej, motoryzacyjnej czy produkcyjnej, a nasze działanie obejmuje zarówno teren Stargardu, jak i całego kraju. Jesteśmy w pełni mobilni dlatego ani żadna powierzchnia ani najdalszy zakątek Polski nie jest w stanie zatrzymać naszych działań.

Inne nasze usługi

Czyszczenie karoserii samochodu

Profesjonalna usługa czyszczenia karoserii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
Zobacz więcej

Piaskowanie felg i części samochodowych

Dzięki korzystaniu z oryginalnych maszyn SodaBlast Systems, mamy możliwość oczyszczenia praktycznie wszystkich części samochodowych.
Zobacz więcej

Piaskowanie podwozia

Mamy możliwość oczyszczenia podwozia dowolnego pojazdu przy użyciu piasku dzięki korzystaniu z profesjonalnych maszyn.
Zobacz więcej

Piaskowanie przyczep

Odpowiednio dobrana frakcja czyściwa wraz z regulowanym ciśnieniem pozwala nam usunąć wszelkie zabrudzenia i rdzę.
Zobacz więcej

Piaskowanie cystern

Usuwamy wszelkie stare i zniszczone farby, zabrudzenia a przede wszystkim rdzę.
Zobacz więcej