Usuwanie farby antyporostowej

Możemy oczyścić każdy kadłub, niezależnie od tego, czy to jacht żaglowy czy motorowy, wykonany ze laminatu, drewna czy stali.
Strona główna » Zastosowanie » Usuwanie farby antyporostowej

Na czym polega usuwanie farby antyporostowej?

Każdy wodniak wie, jak ważna jest skuteczna farba antyporostowa. Nieporośnięty glonami, muszlami i innymi organizmami wodnymi kadłub pływa szybciej i prezentuje się znacznie lepiej. Aby jednak antifouling spełniał właściwie swoją funkcję trzeba go nakładać każdego roku. Niestety, po kilku sezonach powłoka staje się na tyle gruba, że dokładanie kolejnych warstw jest pozbawione sensu lub, w przypadku różnych systemów, nawet niemożliwe. Pojawia się problem, bo trzeba wszystko zedrzeć, a tradycyjne szlifierki to nierzadko wiele dni pracy i mnóstwo zużytego papieru. Nie wspominając już o zdrowiu, które chmury szlifowanej farby nie pozostawią nienaruszonym.

Dzięki wykorzystaniu oryginalnych maszyn SodaBlast Systems, możemy oczyścić każdy kadłub, niezależnie od tego, czy to jacht żaglowy czy motorowy, wykonany ze laminatu, drewna czy stali. Możemy zastosować delikatną sodę i tylko usunąć farbę antyporostową, pozostawiając podkład antyosmotyczny nietknięty. Możemy również delikatnie „zszorstkować” powierzchnię bardzo drobnym piaskiem, dzięki czemu po odtłuszczeniu będzie od razu gotowa do malowania. A wszystko to w kilka godzin w dowolnym wskazanym przez Państwa miejscu!

Usuwanie farby antyporostowej – cena

Cennik każdej usługi jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości powierzchni, jej rodzaju, warunków oraz oczekiwanego rezultatu. Aby dowiedzieć się więcej, poproś o bezpłatną wycenę korzystając z formularza, wyślij nam maila podając w tytule „usuwanie farby antyporostowej cena” lub po prostu zadzwoń!

Inne nasze usługi

Usuwanie żelkotu

Skutecznie usuwamy żelkot przy pomocy sodowania bądź piaskowania.
Zobacz więcej