Czyszczenie betonu

Czyścimy przy pomocy sodowania lub piaskowania usuwając wszelkie zabrudzenia.
Strona główna » Czyszczenie » Czyszczenie betonu

Co możemy zrobić?

Beton to materiał XXI w. Jest stosowany w prawie wszystkich współczesnych budowlach, od budynków inżynieryjnych po budownictwo mieszkalne. Ponadto, coraz częściej, odpowiednio wykończony, występuje także jako element dekoracyjny. Podobnie jednak jak kamień, mnogość jego zastosowań oznacza, że może zostać zabrudzony na wiele sposobów – zarówno naturalnych w skutek oddziaływania warunków atmosferycznych i czasu, jak i przez człowieka.

Nasza firma świadczy usługi czyszczenia betonowych powierzchni. Usuwamy wszystkie rodzaje zabrudzeń, zarówno naturalnych (np. glony, mchy, porosty, itp.), jak i sztucznych (np. farby, oleje silnikowe, sadza, itp.). W razie potrzeby możemy dobrać metodę, która jest całkowicie bezpieczna dla powierzchni i nie spowoduje żadnych uszkodzeń.

Jak czyścimy?

W zależności od rodzaju wykończenia powierzchni oraz zabrudzeń, czyszczenie przeprowadzamy metodą sodowania lub piaskowania.

Sodowanie lub piaskowanie
Metoda sodowania wskazana jest do oczyszczania powierzchni o walorach estetycznych, np. polerowany beton. Dzięki użyciu sody jako czyściwa, możemy usunąć wszelkie farby (np. graffiti) i zabrudzenia bez uszkadzania, rysowania bądź matowienia powierzchni. Z drugiej strony, beton jest materiałem na tyle twardym, że wiele zabrudzeń może zostać usuniętych metodą piaskowania. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnego piasku, możemy oczyścić powierzchnie betonowe bez niszczenia struktury materiału.

Technologia
Metodę czyszczenia betonu dobieramy indywidualnie do każdego zlecenia, zawsze mając na uwadze przede wszystkim Państwa oczekiwania i zadowolenie.

Przy oczyszczaniu używamy oryginalnych maszyn SodaBlast Systems, dzięki czemu zarówno sodowanie, jak i piaskowanie, są najwydajniejsze i najefektywniejsze. Jednocześnie, możemy dojechać w każde wskazane przez Państwa miejsce. Wygodnie i szybko!

Zastosowanie

Budownictwo

Bezinwazyjność dla czyszczonej powierzchni. Usuwamy wszelkie zabrudzenia i wydobywamy naturalne piękno cegły, kamienia, drewna czy stali

Motoryzacja

W trakcie czyszczenia powierzchnia nie nagrzewa się i zachowuje oryginalny kształt oraz wymiary. Nie pojawiają się uszkodzenia czy wżery

Przemysł

Oczyszczamy tak delikatne powierzchnie jak szkło czy blacha ocynkowana. Sodowanie i piaskowanie sprawdza się w różnych gałęziach przemysłu

Yachting

Usuwamy stare, zniszczone warstwy, nie uszkadzając przy tym pierwotnego materiału, bez względu na to czy jest to lamintat, drewno czy stal