Yachting

Usuwamy stare, zniszczone warstwy, nie uszkadzając przy tym pierwotnego materiału.

Oczyszczanie jachtów i łodzi

Każdy, kto ma własny jacht lub łódź, wie jak ważne jest dbanie o odpowiedni stan jednostki tak, by móc cieszyć się pięknymi chwilami na wodzie. Stare, zniszczone warstwy farby antyporostowej, poliuretanowej czy nawet żelkot czasem najlepiej usunąć i położyć od nowa. Niestety, tradycyjne metody jak szlifowanie lub skrobanie, są mało skuteczne, mozolne i pracochłonne, a przy tym mogą doprowadzić do uszkodzenia kadłuba.

Pełne piaskowanie małego jachtu to wiele dni, a nawet tygodni pracy, nawet przy użyciu najlepszego papieru ściernego. Należy przy tym pamiętać, że usuwanie niektórych farb (np. antifoulingu) może być szczególnie szkodliwe dla człowieka przez znajdujące się w niej środki biobójcze. Szanuj swoje zdrowie – zrobimy to za Ciebie!

Sodowanie jachtów sprawdzi się w każdym przypadku. Usunie stare, zniszczone warstwy, nie uszkadzając przy tym pierwotnego materiału, bez względu na to czy to laminat, drewno, czy stal. Na koniec najważniejsze – stosowana w procesie soda jest czysta, rozpuszczalna w wodzie i całkowicie bezpieczna dla środowiska. Słowem – sodowanie jest EKO!

Chcesz wyczyścić coś, czego tutaj nie ma? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że zrobimy to za Ciebie.

Nasze usługi

Usuwanie żelkotu

Skutecznie usuwamy żelkot przy pomocy sodowania bądź piaskowania.
Zobacz więcej

Usuwanie farby antyporostowej

Możemy oczyścić każdy kadłub, niezależnie od tego, czy to jacht żaglowy czy motorowy, wykonany ze laminatu, drewna czy stali.
Zobacz więcej