Mycie tarasów Szczecin

Mycie tarasów w Szczecinie

Strona główna » Mycie tarasów Szczecin

Mycie tarasów Szczecin

Zazwyczaj z nadejściem wiosny rozpoczynamy gruntowne porządki, nie tylko w domu ale i na ogrodzie. Warto pamiętać również o tarasie, który zwykle zrobiony jest z drewna, cegieł czy kafli. Nie tylko zmiany temperatur, ale i opady, wilgoć, a także promienie słoneczne i naniesiony brud mogą dać się we znaki. Taras staje się wówczas nie tylko nieestetyczny, ale i zaczyna tracić swoją stabilność i może ulegać uszkodzeniom. Dobrze jest zadbać więc i o ten element naszego domu, aby pięknie prezentował się pośród kwitnącej roślinności i soczystej zieleni trawy.

Tarasy – mycie Szczecin

Nasze usługi wykonujemy bez użycia środków chemicznych, dzięki czemu możemy pochwalić się w pełni ekologicznym i bezpiecznym działaniem. W zależności od tego, z czego jest wykonany taras, możemy wybierać różne metody jego czyszczenia. W przypadku drewna zwykle jest to sodowanie, które jest bezinwazyjne, nie uszkadza powierzchni, jest delikatne, a jednocześnie bardzo skuteczne. Po przeprowadzeniu czyszczenia, deski tarasowe są nie tylko czyste, ale również odtłuszczone i odzyskują swój naturalny kolor. Po sodowaniu dobrze też wchłaniają impregnaty i inne produkty zabezpieczające. Przy stosowaniu tej metody używamy maszyn SodaBlast Systems, które zapewniają oczekiwane efekty, a w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników gwarantują pełne zadowolenie z naszych usług.

W przypadku tarasów z kamienia, również możemy podjąć się sodowania, bądź też piaskowania – zależy to od konkretnego rodzaju kamienia. Sodowanie sprawdza się przede wszystkim w przypadku powierzchni polerowanych, gdyż nie spowoduje żadnych zarysowań ani innych uszkodzeń. Z powodzeniem poradzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, nawet takimi, jak graffiti. Piaskowanie z kolei idealnie nada się do czyszczenia naturalnego kamienia. Także świetnie radzi sobie z każdym zabrudzeniem, może być stosowane również do czyszczenia schodów czy podjazdu z kostki brukowej.

Mycie tarasów z kostki brukowej Szczecin

Nie sprawia nam problemu również taras pokryty cegłą czy innymi tworzywami. Zawsze dobieramy odpowiednią metodę do konkretnej powierzchni, dzięki czemu możemy zapewnić skuteczne czyszczenie, które przebiega szybko i jest w pełni bezpieczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i w pełni skrupulatnie, co pozwoliło na zbudowanie zaufania klientów. Kierujemy się przede wszystkim satysfakcją i pełnym zadowoleniem naszych klientów, którzy często wracają do nas z kolejnymi zleceniami. Cenimy sobie również Państwa czas, dlatego staramy się dopasować termin wykonywania usługi do Państwa możliwości i wykonać ją jak najsprawniej.

Inne nasze usługi

Czyszczenie karoserii samochodu

Profesjonalna usługa czyszczenia karoserii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
Zobacz więcej

Piaskowanie felg i części samochodowych

Dzięki korzystaniu z oryginalnych maszyn SodaBlast Systems, mamy możliwość oczyszczenia praktycznie wszystkich części samochodowych.
Zobacz więcej

Piaskowanie podwozia

Mamy możliwość oczyszczenia podwozia dowolnego pojazdu przy użyciu piasku dzięki korzystaniu z profesjonalnych maszyn.
Zobacz więcej

Piaskowanie przyczep

Odpowiednio dobrana frakcja czyściwa wraz z regulowanym ciśnieniem pozwala nam usunąć wszelkie zabrudzenia i rdzę.
Zobacz więcej

Piaskowanie cystern

Usuwamy wszelkie stare i zniszczone farby, zabrudzenia a przede wszystkim rdzę.
Zobacz więcej