Sodowanie Gorzów Wielkopolski

Sodowanie w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach

Strona główna » Sodowanie Gorzów Wielkopolski

Sodowanie Gorzów Wielkopolski

Sodowanie to metoda strumieniowo – ścierna, która polega na wyrzucie z dużą mocą mieszaniny powietrza i sody oczyszczonej o specjalnej granulacji. Pozwala na bardzo dokładne czyszczenie różnych powierzchni, ich kompleksową renowację bez żadnych zarysowań i innych uszkodzeń. Dzięki tej metodzie można usunąć między innymi farby, lakiery, oleje i rdzę. Oferujemy kompleksową usługę dla firm z wielu branż, a nasze działanie obejmuje teren całego kraju.

Sodowanie powierzchni betonowych Gorzów Wielkopolski

Sodowanie jest metodą bardzo wydajną i szybką. Nie tylko jest bezpieczna dla operatora, ale i dla całego środowiska. Nie powoduje żadnych uszkodzeń sodowanej powierzchni, nie nagrzewa jej ani nie schładza, dzięki czemu nie powstają żadne odkształcenia. Co więcej odtłuszcza ją i jest niepalna. Nie powoduje żadnych uszkodzeń mechanicznych, w tym zarysowań powierzchni. Jej uniwersalność sprawia, iż wspaniale sprawdza się ona w każdym przypadku. Czyści elewacje, beton, drewno czy stal. W budownictwie sprawdza się także do czyszczenia osmaleń po pożarach, pomaga w renowacji pomników i nagrobków. W branży transportowej często czyści się nią wnętrza pojazdów, a także elementy zewnętrzne, jak karoseria czy felgi. Może być stosowane również w czyszczeniu łodzi, silosów, maszyn i linii przemysłowych. Świetnie radzi sobie także z odświeżaniem kostki brukowej, pasów ruchu czy usuwaniu graffiti.

Sodowanie elewacji Gorzów Wielkopolski

Oferujemy profesjonalne sodowanie w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Nasze usługi kierowane są przede wszystkim do klientów indywidualnych i biznesowych. Działamy sprawnie, a nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Posiadamy również stosowne maszyny, a nasi operatorzy są najlepsi w swoim fachu. Dzięki nim, maszynom od renomowanych producentów oraz bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym typem powierzchni i z każdym zabrudzeniem.  Wszystko przebiega bardzo sprawnie i bezinwazyjnie. Soda nie uszkadza struktury żadnej powierzchni, a ponadto nie pozostawia po sobie chropowatej powierzchni. Wykonujemy sodowanie zarówno dla firm, przemysłu, jak i dla osób prywatnych, na przykład przy czyszczeniu elewacji czy bruku. Współpracowaliśmy już z wieloma podmiotami z branży budowlanej, motoryzacyjnej, a nawet gastronomii, a także działaliśmy na posesjach prywatnych, gdzie czyściliśmy elewację lub dach. . Żadna powierzchnia nie stanowi dla nas wyzwania – sodujemy drewno, beton, stal, a nawet aluminium. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i wygoda, dlatego też działamy szybko i sprawnie – mniejsze elementy jesteśmy w stanie wyczyścić nawet w kilkanaście minut! Zależy nam na tym, aby jak najmniej naruszać czas naszych klientów i aby jak najszybciej mogli oni wrócić do swoich zadań. Jesteśmy w pełni mobilni, dzięki czemu możemy dojechać w każde wskazane miejsce. Bardzo staramy się znaleźć jak najdogodniejszy dla klienta termin, aby móc jak najszybciej wykonać swoje zlecenie. Tym sposobem możemy łatwo dostosować się do wolnego terminu klienta, a do tego nie przerywamy mu codziennych czynności przez długi czas. Po skończonym sodowaniu od razu można poddawać powierzchnię dalszej obróbce czy malowaniu, dzięki czemu cały proces nie wiąże się z późniejszym oczekiwaniem. Nasi klienci wciąż do nas wracają, co jest najlepszym potwierdzeniem naszej rzetelności i jakości naszych usług. Spośród konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie, rzetelność, punktualność i sprawność w działaniu.

Inne nasze usługi

Czyszczenie karoserii samochodu

Profesjonalna usługa czyszczenia karoserii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
Zobacz więcej

Piaskowanie felg i części samochodowych

Dzięki korzystaniu z oryginalnych maszyn SodaBlast Systems, mamy możliwość oczyszczenia praktycznie wszystkich części samochodowych.
Zobacz więcej

Piaskowanie podwozia

Mamy możliwość oczyszczenia podwozia dowolnego pojazdu przy użyciu piasku dzięki korzystaniu z profesjonalnych maszyn.
Zobacz więcej

Piaskowanie przyczep

Odpowiednio dobrana frakcja czyściwa wraz z regulowanym ciśnieniem pozwala nam usunąć wszelkie zabrudzenia i rdzę.
Zobacz więcej

Piaskowanie cystern

Usuwamy wszelkie stare i zniszczone farby, zabrudzenia a przede wszystkim rdzę.
Zobacz więcej