Sodowanie Koszalin

Sodowanie w Koszalinie i okolicach

Strona główna » Sodowanie Koszalin

Sodowanie Koszalin

Sodowanie, inaczej nazywane piaskowaniem sodą, jest bardzo skuteczną metodą strumieniowo – ścierną, dzięki której jesteśmy w stanie oczyścić każdy rodzaj powierzchni. Metoda ta polega na wyrzucie mieszanki powietrza i sody oczyszczonej o odpowiednio dobranej granulacji na zanieczyszczoną płaszczyznę. Nie powoduje jednocześnie żadnych zarysowań ani innych uszkodzeń. Co więcej, jest w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego i może działać nawet do trzech razy szybciej niż piaskowanie.

Sodowanie doskonale radzi sobie z usuwaniem farb, lakierów, olejów czy korozji. Dotrze w nawet najtrudniej dostępne miejsca nie tylko je czyszcząc, ale i przeprowadzając całkowitą renowację. 

Jakie zastosowanie może mieć sodowanie w Koszalinie?

Sodowanie to bardzo szybka metoda, przy pomocy której możliwe jest dokładne czyszczenie nawet bardzo delikatnych powierzchni, gdyż jest całkowicie nieinwazyjna. Największym zainteresowaniem cieszy się w gałęzi przemysłu, budownictwie oraz motoryzacji. Doskonale radzi sobie podczas oczyszczania linii przemysłowych, maszyn, łodzi, może odświeżyć również powierzchnie szklane, ceglane, z tworzywa sztucznego i drewna. Jest w stanie pozbyć się graffiti ze ścian, a nawet osmaleń po pożarze. W branży transportowej często czyści się nią wnętrza pojazdów, a także elementy zewnętrzne, jak karoseria czy felgi.

Soda oczyszczona używana w bardzo skutecznej metodzie czyszczenia jest bezpieczna zarówno dla operatora maszyny, jak i dla środowiska. Jest całkowicie rozpuszczalna w wodzie, a dodatkowo odtłuszcza czyszczoną powierzchnię. Nie uszkadza jej struktury, a ponadto nie pozostawia po sobie chropowatej powierzchni. Nie rozgrzewa czyszczonego tworzywa, dzięki czemu nie powoduje żadnych odkształceń materiału.

Usługę sodowania wykonujemy przy pomocy najlepszych maszyn na rynku, czyli SodaBlast Systems. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają stosowne kwalifikacje do wykonywania takich zabiegów. Ich bogate doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie całego procesu. Małe elementy jesteśmy w stanie wyczyścić w zaledwie kilkanaście minut, a dodatkowo oczyszczoną powierzchnię od razu można poddać dalszej obróbce lub malowaniu. Dzięki temu nie marnujemy czasu i nie powodujemy zastoju w pracy naszych klientów. To oni są naszym priorytetem, dlatego chcemy w jak największym stopniu spełniać wszystkie ich oczekiwania i wymagania.

Usługa sodowania w Koszalinie

Nasze usługi kierowane są przede wszystkim do klientów indywidualnych i biznesowych z okolic Koszalina, a także z całego kraju. Mieliśmy przyjemność wykonywać sodowanie między innymi w firmach z branży budowlanej, w warsztatach samochodowych, a także na posesjach prywatnych, gdzie czyściliśmy elewację lub dach. Jesteśmy w pełni mobilni, dzięki czemu możemy dojechać w każde wskazane miejsce. Bardzo staramy się znaleźć jak najdogodniejszy dla klienta termin, aby móc jak najszybciej wykonać swoje zlecenie. Zależy nam na tym, aby jak najmniej naruszać czas naszych klientów i aby jak najszybciej mogli oni wrócić do swoich zadań.

Spośród konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie, rzetelność, punktualność i sprawność w działaniu. Dzięki najlepszym operatorom z ogromną wiedzą, maszynom od renomowanych producentów oraz bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym typem powierzchni i z każdym zabrudzeniem. Działamy w pełni bezinwazyjnie, dbamy o powierzone nam na czas czyszczenia mienie i wykonujemy swoją pracę jak najlepiej tylko potrafimy. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest to, że nasi klienci wciąż do nas wracają.

Inne nasze usługi

Czyszczenie karoserii samochodu

Profesjonalna usługa czyszczenia karoserii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
Zobacz więcej

Piaskowanie felg i części samochodowych

Dzięki korzystaniu z oryginalnych maszyn SodaBlast Systems, mamy możliwość oczyszczenia praktycznie wszystkich części samochodowych.
Zobacz więcej

Piaskowanie podwozia

Mamy możliwość oczyszczenia podwozia dowolnego pojazdu przy użyciu piasku dzięki korzystaniu z profesjonalnych maszyn.
Zobacz więcej

Piaskowanie przyczep

Odpowiednio dobrana frakcja czyściwa wraz z regulowanym ciśnieniem pozwala nam usunąć wszelkie zabrudzenia i rdzę.
Zobacz więcej

Piaskowanie cystern

Usuwamy wszelkie stare i zniszczone farby, zabrudzenia a przede wszystkim rdzę.
Zobacz więcej