Sodowanie mebli Szczecin

Strona główna » Sodowanie mebli Szczecin

Sodowanie mebli Szczecin

Sodowanie to wciąż zyskująca na popularności metoda strumieniowo – ścierna, która jest bardzo dobrym sposobem na czyszczenie różnych powierzchni. Stosuje się ją za pomocą  strumienia sprężonego powietrza zmieszanego z sodą oczyszczoną o specjalnej granulacji. To czyściwo jest w pełni bezpiecznie dla operatora maszyny, środowiska oraz dla materiału, który jest oczyszczany. Bez problemu radzi sobie z zanieczyszczeniami z farb, lakierów, olejów czy rdzą. Pozwala na renowację czyszczonej płaszczyzny bez uszkadzania jej – nie powoduje żadnych zarysowań ani innych uszkodzeń mechanicznych. Stosowana jest przede wszystkim do powierzchni szklanych, ceglanych, betonowych, metalowych (w tym aluminiowych), a także z tworzywa sztucznego i drewna.

Sodowanie mebli drewnianych Szczecin

Drewno to bardzo mocny i wytrzymały materiał, o wysokich walorach estetycznych. Służy między innymi do budowy domów, altan, wiat ogrodowych, produkcji stolarki okiennej oraz mebli. Wraz z upływem czasu traci jednak swój urok, gdyż pokrywające je specjalne powłoki ochronne niszczeją i przestają pełnić swoją funkcję. Co za tym idzie – pojawiają się plamy, samo drewno zaczyna ciemnieć, a kawałki farby i lakierów łuszczą się. Jest jednak i to na sposób. Meble i inne elementy drewniane z powodzeniem można oczyszczać za pomocą metody sodowania. Dzięki niej łatwo można usunąć zbędne, stare powłoki, brud oraz inne zanieczyszczenia. Dodatkowo odtłuszcza powierzchnie i potęguje wchłanianie impregnatów. Sodowanie to najefektywniejsza metoda stosowana przy renowacji, co więcej, nie powoduje ona żadnych uszkodzeń ani zarysowań powierzchni. Po sodowaniu mebli drewno odzyskuje jasny, naturalny kolor.

Sodowanie mebli Szczecin

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi czyszczenia wszelkich powierzchni za pomocą sodowania, piaskowania i szkiełkowania. W skuteczny sposób przeprowadzamy renowację mebli drewnianych, przy pomocy w pełni bezpiecznej sody. Nie uszkadzamy powierzchni, dokładnie czyścimy i odtłuszczamy, przywracając dawne piękno przedmiotu. Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta możemy pogłębić i podkreślić słoje drewna, dobierając specjalne parametry sodowania.

Naszą firmę tworzą wyłącznie sprawdzeni, wykwalifikowani ludzie, którzy przy użyciu oryginalnych maszyn SodaBlast Systems są w stanie w bardzo szybkim czasie oczyścić wybrane powierzchnie. Jesteśmy mobilni i możemy dojechać w każde wybrane przez Państwa miejsce, nie tylko na terenie Szczecina i okolic. Z nami oczyszczanie mebli przebiega szybko, sprawnie i w pełni skutecznie.

Inne nasze usługi

Czyszczenie karoserii samochodu

Profesjonalna usługa czyszczenia karoserii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
Zobacz więcej

Piaskowanie felg i części samochodowych

Dzięki korzystaniu z oryginalnych maszyn SodaBlast Systems, mamy możliwość oczyszczenia praktycznie wszystkich części samochodowych.
Zobacz więcej

Piaskowanie podwozia

Mamy możliwość oczyszczenia podwozia dowolnego pojazdu przy użyciu piasku dzięki korzystaniu z profesjonalnych maszyn.
Zobacz więcej

Piaskowanie przyczep

Odpowiednio dobrana frakcja czyściwa wraz z regulowanym ciśnieniem pozwala nam usunąć wszelkie zabrudzenia i rdzę.
Zobacz więcej

Piaskowanie cystern

Usuwamy wszelkie stare i zniszczone farby, zabrudzenia a przede wszystkim rdzę.
Zobacz więcej