Sodowanie zachodniopomorskie

Strona główna » Sodowanie zachodniopomorskie

Sodowanie zachodniopomorskie

Sodowanie daje możliwość kompletnego oczyszczenia materiału bez naruszenia i uszkodzenia jego struktury. Zastępuje ono w niektórych przypadkach piaskowanie, ponieważ jest bezinwazyjne. Metoda sodowania polega na wyrzucaniu czyściwa o specjalnej granulacji i powietrza. Jest to bardzo nowoczesna metoda, która świetnie się sprawdza w różnych branżach. Umożliwia ona usunięcie starych lakierów, olejów, rdzy, farb i innych zabrudzeń z powierzchni ceglanych, szklanych, drewnianych czy metalowych. 

Zachodniopomorskie – sodowanie  

Specjalizujemy się w wielu dziedzinach, a nasze metody mają zastosowanie w wielu branżach. W budownictwie sodowanie pozwala na usunięcie wszelkich zabrudzeń z cegieł i drewna, dzięki czemu będziemy w stanie dostrzec ich naturalne piękno. Dodatkowo czyścimy osady, powłoki malarskie i graffiti. Przy jachtach i łodziach metoda sodowania sprawdzi się wręcz idealnie. Usunie stare i zniszczone warstwy, nie niszcząc pierwotnego materiału. W przemyśle ta metoda będzie bardzo dobra do czyszczenia powierzchni – aluminiowych, tworzyw sztucznych i stalowych. Nie pozostawi resztek czyściwa i usunie wszystkie zabrudzenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samochód dla wielu osób jest bardzo ważną rzeczą, dlatego też stosujemy sodowanie jako jeden ze sposobów bezpiecznego czyszczenia powierzchni. Oczyszczanie sodą pozwala na usunięcie powłok malarskich bez konieczności rozbierania samochodu i demontowania części, uszczelek, szyb i innych elementów. 

Soda oczyszczona, czyli wodorowęglan sodu jest nieorganicznym związkiem chemicznym. Jest nietoksyczną substancją w pełni bezpieczną dla człowieka. Jest rozpuszczalna w wodzie, dzięki czemu jest całkowicie neutralna dla środowiska. Sodowanie jest metodą strumieniowo – ścierną, która polega na wyrzuceniu mieszaniny sody i powietrza z dużą siłą. Idealnie sprawdzi się przy materiałach delikatnych. Nie spowoduje ich zniszczeń i zarysowań. 

Jakie są zalety sodowania? 

W obecnych czasach mocno stawiamy na ekologię i ochronę środowiska. Sodowanie jest naturalne i nie przynosi żadnych skutków ubocznych dla naszego otoczenia. Co więcej, jest bardzo szybką i wydajną metodą oczyszczania, nie nagrzewa się i nie schładza silnie powierzchni, dzięki czemu nie powoduje odkształcania materiału. Całkowicie odtłuszcza powierzchnię, ale równocześnie jest nieinwazyjna. W BlastMe możemy zaoferować wszystkie zalety piaskowania. Jesteśmy w pełni mobilni, więc możemy oczyścić każdą powierzchnię w dowolnym miejscu w całym województwie zachodniopomorskim. 

Inne nasze usługi

Czyszczenie karoserii samochodu

Profesjonalna usługa czyszczenia karoserii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
Zobacz więcej

Piaskowanie felg i części samochodowych

Dzięki korzystaniu z oryginalnych maszyn SodaBlast Systems, mamy możliwość oczyszczenia praktycznie wszystkich części samochodowych.
Zobacz więcej

Piaskowanie podwozia

Mamy możliwość oczyszczenia podwozia dowolnego pojazdu przy użyciu piasku dzięki korzystaniu z profesjonalnych maszyn.
Zobacz więcej

Piaskowanie przyczep

Odpowiednio dobrana frakcja czyściwa wraz z regulowanym ciśnieniem pozwala nam usunąć wszelkie zabrudzenia i rdzę.
Zobacz więcej

Piaskowanie cystern

Usuwamy wszelkie stare i zniszczone farby, zabrudzenia a przede wszystkim rdzę.
Zobacz więcej