Czyszczenie elewacji

Dzięki wykorzystaniu oryginalnych maszyn SodaBlast Systems oczyszczamy elewację w najbardziej efektywny sposób.
Strona główna » Zastosowanie » Czyszczenie elewacji

Piaskowanie elewacji

Wiele lat oddziaływania warunków atmosferycznych, sadza, mchy i wiele innych sprawiają, że nawet najpiękniejsza powierzchnia traci swój urok. Piaskowanie elewacji jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod jej oczyszczenia i przywrócenia walorów estetycznych. Bardzo duża prędkość czyściwa dzięki wykorzystaniu oryginalnych maszyn SodaBlast Systems pozwala nam na oczyszczenie elewacji w najbardziej efektywny dostępny sposób.
Osobnym zagadnieniem zasługującym na uwagę jest oczyszczaniem elewacji z cegły. Ten szczególny materiał bardzo często jest niszczony przez nieprofesjonalne oczyszczanie bądź piaskowanie zbyt grubym czyściwem. Firmy nierzadko używają piasku, który nie jest w żaden sposób przesiany, przez co znajdują się w nim ziarna o dużej średnicy i masie, co przekłada się na bardzo dużą energię uderzenia pojedynczego ziarenka. W wyniku oczyszczania, zamiast satysfakcji, klient otrzymuje powierzchnię cegły, która wygląda jak piłeczka golfowa. Nie zgadzamy się na to, bo wiemy, że można czyścić inaczej. Z tego powodu oferujemy Państwu piaskowanie wyłącznie najdrobniejszym piaskiem dostępnym na rynku i to po akceptacji próbnego oczyszczenia fragmentu powierzchni.

Sodowanie elewacji

W przypadku elewacji wykonanej np. z drewna lub polerowanego kamienia bądź innych delikatnych powierzchni, zalecamy oczyszczenie metodą sodowania. To znacznie bezpieczniejsza metoda, która pozwoli usunąć wszystkie zanieczyszczenia, farby, a także resztki tynku, a przy tym nie uszkodzi powierzchni bazowej. Stosowana w procesie oczyszczania soda jest przy tym rozpuszczalna w wodzie i naturalna dla środowiska, co oznacza, że sodowanie elewacji Szczecin jest również w pełni ekologiczne.

Czyszczenie elewacji suchym lodem

Wszelkie ornamenty i sztukaterie są bardzo cenne i w wielu przypadkach niemożliwe do odtworzenia. Zalecaną metodą oczyszczania jest zastosowanie suchego lodu.

Cena

Cennik każdej usługi dotyczącej czyszczenia elewacji jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości powierzchni, jej rodzaju, warunków oraz oczekiwanego rezultatu. Aby dowiedzieć się więcej, poproś o bezpłatną wycenę korzystając z formularza, wyślij nam maila podając w tytule „czyszczenie elewacji cena” lub po prostu zadzwoń!

Inne nasze usługi

Piaskowanie cegły

Metoda pozwala na usunięcie z ceglanych powierzchni wszelkich naturalnych zabrudzeń.
Zobacz więcej

Renowacja domów z drewna

Sodowanie to najbardziej efektywna metoda oczyszczania powierzchni drewnianych, będąca zarazem w 100% przyjazna dla środowiska.
Zobacz więcej

Sodowanie drewna

Po oczyszczaniu drewna z użyciem oryginalnych maszyn SodaBlast System odzyskuje ono jasny, naturalny kolor.
Zobacz więcej

Czyszczenie bruku

Usuniemy wszystko, co zameldowało się na nim przez ostatnie lata. Dzięki naszej pomocy znów będzie wyglądać imponująco.
Zobacz więcej

Czyszczenie podjazdu

Czyszczenie podjazdu metodą sodowania bądź piaskowania przywróci urok każdej powierzchni przed Państwa domem.
Zobacz więcej

Usuwanie graffiti

Usuwamy graffiti niezależnie od tego, czy to cegła, klinkier, beton czy szkło, nie uszkadzając przy tym powierzchni.
Zobacz więcej