Piaskowanie kontenerów

Oczyszczamy kontenery skutecznie przy użyciu sody bądź piasku z farb i zabrudzeń.
Strona główna » Zastosowanie » Piaskowanie kontenerów

Na czym polega piaskowanie kontenerów?

Kontenery, początkowo stworzone w celu przewożenia materiałów drogą morską, obecnie wykorzystywane są do rozmaitych celów, nie tylko transportowych. Mogą służyć m.in. jako przenośne magazyny, biura, toalety czy stoiska handlowe. W miarę upływu lat, kontenery ulegają mniejszym lub większym uszkodzeniom czy zarysowaniom. Pokrywające ją farby przestają pełnić swoją rolę, co wystawia je na działanie warunków atmosferycznych i może prowadzić do powstawania korozji.

Dzięki wykorzystywaniu oryginalnych maszyn SodaBlast Systems, mamy możliwość oczyszczenia każdego typu kontenera przy użyciu piasku bądź sody. Co ważne, możemy usunąć farby i zabrudzenia z każdej powierzchni, niezależnie od tego czy to stal czy tworzywo sztuczne. Wysoka wydajność naszych maszyn pozwala nam na oczyszczenie każdego kontenera w ciągu zaledwie jednego dnia. Dzięki nam będzie od razu gotowy do malowania i wróci do służby najszybciej, jak to możliwe! I najważniejsze – jesteśmy w pełni mobilni i możemy to zrobić w dowolnym wskazanym przez Państwa miejscu!

Piaskowanie kontenerów – cena

Cennik piaskowania konteneru jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości powierzchni, jej rodzaju, warunków oraz oczekiwanego rezultatu. Aby dowiedzieć się więcej, poproś o bezpłatną wycenę korzystając z formularza, wyślij nam maila podając w tytule „piaskowanie kontenerów cena” lub po prostu zadzwoń!

Inne nasze usługi

Piaskowanie konstrukcji stalowych

Skutecznie oczyszczamy konstrukcje stalowe przy użyciu piasku bądź szkła.
Zobacz więcej

Oczyszczanie zbiorników

W zależności od zbiornika, możemy skutecznie zastosować metodę sodowania bądź piaskowania.
Zobacz więcej