Czyszczenie maszyn Szczecin

Najpopularniejsza metoda dla różnych powierzchni.
Strona główna » Czyszczenie maszyn Szczecin

Czyszczenie maszyn

Zajmujemy się między innymi profesjonalnym czyszczeniem maszyn, na których powstaje korozja, liczne zabrudzenia, a także pozostają resztki farb i lakierów. Możemy oczyścić wszelkie maszyny budowlane, przemysłowe, produkcyjne oraz stosowane w motoryzacji. Regularna pielęgnacja urządzeń jest niezbędna do ich prawidłowego działania przez odpowiednio długi czas. Dodatkowo, dogłębnie oczyszczona stal zyskuje większą przyczepność, dzięki czemu malowanie jej będzie o wiele trwalsze.

Czyszczenie maszyn Szczecin

Czyścimy maszyny wykonane z różnego rodzaju tworzyw, jak stal, aluminium, czy nawet tworzywa sztuczne. Jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń i rdzy z najtrudniej dostępnych miejsc. Stosowane przez nas metody nie powodują zapyleń, co jest bardzo ważne, zwłaszcza w zamkniętych pomieszczeniach. Nie pozostawiamy również żadnych resztek czyściwa, jak piasek czy soda, dzięki czemu możemy oczyszczać nawet sprzęt pracujący w sektorze spożywczym. Możemy wyczyścić dowolny element każdej maszyny ze starych farb, lakierów i oczyścić powierzchnię z korozji aż do kolorytu stali. 

Czyścimy maszyny w Szczecinie wykorzystując do tego metody strumieniowo – ścierne. Są one w pełni bezpiecznie dla każdej powierzchni i nie powodują zarysowań. Dzięki strumieniowi sprężonego powietrza i drobin odpowiednio dobranego czyściwa możemy pozbyć się nawet najbardziej dogłębnych zanieczyszczeń.

Najskuteczniejsze metody czyszczenia maszyn

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne maszyny mobilne SodaBlast Systems oraz Cold Jet. Dzięki nim jesteśmy w stanie pracować w każdym dowolnym miejscu, a sprzęt wymagający oczyszczenia nie musi być zdemontowany i przewieziony, co generowałoby dodatkowe koszty. Zarówno technologia SodaBlast Systems jak i Cold Jet doskonale sprawdzają się we wszelkiego rodzaju gałęziach przemysłu. Naszymi urządzeniami operują wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale wiedzą, jakie czyściwo, o jakiej frakcji wybrać, aby było skuteczne i w pełni bezpieczne. SodaBlast Systems świetnie sprawdza się przy oczyszczaniu wyjątkowo delikatnych powierzchni jak szkło czy blacha ocynkowana, nie powodując przy tym żadnych uszkodzeń i zarysowań. Wykorzystywane przez nas środki są w pełni bezpieczne dla środowiska i nie są palne. Co więcej, pomimo prędkości, z jaką wyrzucane jest czyściwo, nie powoduje ono nagrzewania powierzchni. Dzięki temu, iż stosujemy w pełni bezpieczne metody, mogą być one używane również w przemyśle spożywczym, nie powodując przy tym żadnych negatywnych skutków.